Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wągrowiec - Oferty sprzedaży lub najmu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wegnera

Wągrowiec,wielkopolskie

339 000 zł40,89 m² 8 290,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy Państwu na sprzedaż przyjemne mieszkanie położone Wągrowcu przy ulicy Wegnera w bloku z 2017 roku. Mieszkanie jest bezczynszowe, w bloku zawiązana jest wspólnota mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł48,60 m² 9 671 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny na parterze na oś. Przy Skrzyżowaniu Rzek. Lokal gotowy do zamieszkania od września 2026 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Średnia

Wągrowiec,wielkopolskie

410 000 zł51,75 m² 7 922,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Firma pt Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 51,75 m kw w miejscowości Wągrowiec na ul. Średniej. W skład mieszkania wchodzą korytarz, 1 pokój, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

288 990 zł39 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

399 506 zł58,11 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

285 212 zł38,99 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Wągrowiec,wielkopolskie

439 000 zł49,50 m² 8 868,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W naszej ofercie przytulne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - na parterze! Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz pomoc w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Średnia

Wągrowiec,wielkopolskie

456 675 zł60,89 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Firma pt Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim o powierzchniach: 60,89; 60,95; m kw w cenie 7500 zł za m kw w miejscowości Wągrowiec na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

280 858 zł38,90 m² 7 220 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Wągrowiec,wielkopolskie

300 354 zł41,06 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

301 673 zł42,34 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50,40 m² 6 150,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przyjemne mieszkanie położone przy ulicy Straszewskiej w Wągrowcu w bezczynszowym bloku. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

217 900 zł25,09 m² 8 684,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartscha

Wągrowiec,wielkopolskie

2 500 zł60,52 m² 41,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowe 4 pokojowe mieszkanie do wynajęcia W wągrowcu Oferujemy do wynajęcia 4- pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w nowym bloku przy ul. Bartscha w Wągrowcu. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

334 442 zł45,72 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 516 zł61,97 m² 7 399 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowoczesne mieszkanie deweloperskie o powierzchni 61,97 m2 położone przy ul. Nad Nielbą w Wągrowcu. Mieszkanie zlokalizowanie w budynku B na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

268 461 zł36,70 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

271 651 zł36,66 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

445 500 zł54 m² 8 234,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie 54,1 m | zamknięte osiedle | niski czynsz | bez pośredników Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

391 248 zł57 m² 6 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

395 572 zł57 m² 6 935 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

450 000 zł59 m² 7 682 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje nad nielbą wągrowiec Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,58 m zlokalizowane w centrum Wągrowca. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

297 825 zł41 m² 7 220 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

307 230 zł40 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania deweloperskie W wągrowcu na sprzedaż nowe mieszkania na sprzedaż W wągrowcu mieszka nia bezczynszowe na sprzedaż W wągrowcu Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

519 000 zł77 m² 6 731,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe | Wągrowiec, ul. Średnia nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 77,1 m położone na III piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

452 200 zł60 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

383 108 zł56 m² 6 839,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

326 488 zł45 m² 7 220 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

387 059 zł56 m² 6 885,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Średnia

Wągrowiec,wielkopolskie

579 000 zł79 m² 7 301,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Marzysz o porankach z kawą przy świetle wpadającym przez okna dachowe? A może szukasz bezpiecznej nieruchomości, która łączy komfort życia z potencjałem inwestycyjnym? bingo! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Wągrowiec,wielkopolskie

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia - nowe mieszkanie, pierwsze zasiedlenie Na wynajem komfortowe mieszkanie położone w Wągrowcu, przy ul. Piaskowej 36. Lokal usytuowany jest na I piętrze nowo oddanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Średnia

Wągrowiec,wielkopolskie

579 000 zł79 m² 7 301,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wągrowiec,wielkopolskie

274 811 zł39 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowej inwestycji - Osiedle Grunwald 0% prowizji brak podatku pcc klucze W pierwszym kwartale 2026 roku Udogodnienia: - ogrzewanie podłogowe - Rolety zewnętrzne - Naziemne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

277 780 zł37 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dla Nabywców, którzy do końca lipca podpiszą umowę rezerwacyjną a do 31 sierpnia deweloperską - extra bonus - ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu gratis! Polecam także polubienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Nielbą

Wągrowiec,wielkopolskie

470 000 zł60 m² 7 893,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą oraz dużym garażem w Wągrowcu, ul. Nad Nielbą. Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję niepowtarzalne mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaskowa

Wągrowiec,wielkopolskie

329 000 zł41 m² 8 093,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 40,65 m , położone na I piętrze nowoczesnego bloku z 2017 roku, w atrakcyjnej lokalizacji Wągrowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

323 475 zł45 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Czy wiesz, że kupując mieszkanie w Wągrowcu oszczędzasz ok 50% na cenie zakup oraz kosztach wykończenia mieszkania w stosunku do cen z Poznania? Pewnie wiesz, bo skoro trafiłeś na nasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec,wielkopolskie

320 498 zł46 m² 7 030 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Wągrowcu przy ul. Gruwaldzkiej! Mieszkania w przedsprzedaży do 5% taniej niż cena katalogowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 24 nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Wągrowiec,wielkopolskie

2 000 zł65 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie wągrowiec, ul. Piaskowa najem okazjonalny Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 65,06 m położone na 1 piętrze w bloku mieszkalnym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Nielbą

Wągrowiec,wielkopolskie

1 400 zł35 m² 39,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 35,18 m2 w Wągrowcu , ul. Nad Nielbą 6 Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze jest bardzo słoneczne , składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Nielbą

Wągrowiec,wielkopolskie

2 000 zł44 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie wągrowiec, nad nielbą najem okazjonalny. Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 44,07 m położone na parterze w bloku mieszkalnym. Do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij