Mieszkanie, Osiedle przy Skrzyżowaniu Rzek

Osiedle przy Skrzyżowaniu Rzek, Wągrowiec, wielkopolskie

  • 470 000 zł
  • 48,60 m²
  • 9 671 zł/m²

Zdjęcie

Sławomir Kamińsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, Osiedle przy Skrzyżowaniu Rzek

Osiedle przy Skrzyżowaniu Rzek, Wągrowiec, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

470 000 zł

48,60 m²

9 671 zł/m²

Mieszkanie, Osiedle przy Skrzyżowaniu Rzek

Zaktualizowane: 12 maja 2026

470 000 zł 48,60 m² 9 671 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2012
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2012

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 470 000 zł (9 671 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: wrzesień 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 48,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2012
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: PRO.DOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: Lokal mieszkalny z ogródkiem - Wągrowiec

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny na parterze na oś. Przy Skrzyżowaniu Rzek.

Lokal gotowy do zamieszkania od września 2026 roku.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju, łazienki oraz tarasu zewnętrznego. (...)

Agent

Sławomir Kamiński

605 830...

605 830 290

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została