Mieszkanie Wągrowiec
Wągrowiec, wielkopolskie
- 360 000 zł
- 64,80 m²
- 5 555,56 zł/m²
Agnieszka Mysiak
Skontaktuj się
Mieszkanie Wągrowiec
Wągrowiec, wielkopolskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie Wągrowiec
Zaktualizowane: 12 maja 2026
360 000 zł 64,80 m² 5 555,56 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/4
3
-
garaż
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 360 000 zł (5 555,56 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 64,80 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (6,60 m²), piwnica
- Czynsz: 870 zł
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Tectum, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: TEC-MS-484-29
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wągrowiec, wągrowiecki, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne
- W pobliżu: przystanek autobusowy, park
Opis nieruchomości
3-POKOJOWE MIESZKANIE Z GARAŻEM NA OS. WSCHÓD W WĄGROWCU NA SPRZEDAŻ
MIESZKANIE W BLOKU W WĄGROWCU NA SPRZEDAŻ
Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania usytuowanego na 4 piętrze w bloku na Os. Wschód w Wągrowcu.
Pow. 64,8mkw
Do mieszkania przynależy piwnica i garaż o pow. 15,02m 2 w zabudowie szeregowej. (...)